Produktová poradna

Zde publikujeme dotazy a odpovědi z praxye při barvení barvami Magicolor na textil, na papírové ruličky a samozřejmě i Vše praktické zkušenosti při práci s výrobky Magicolor.

Jak funguje dárkový poukaz

Jak funguje dárkový poukaz

Dárkový poukaz můžete darovat  dotyčnému člověku prostřednictvím e-mailu. Vyberte příležitost, zvolte hodnotu poukazu a odešlete.Dárkovým poukazem můžete zaplatit za zboží na našem e-shopu. Lze jej použít pouze k úhradě zboží o ..

Kreslení na textil

Kreslení na textil

Dobrý den, chci kreslit na textil. Jsou Vaše barvy k tomuto účelu vhodné? Pokud požadujete zcela ostrou konturu, která se po kresbě "nerozpije", pak barvy Magicolor nedoporučujeme pro kresbu použít. Pochopitelně lze barvami kreslit, al..

Krycí schopnost barev

Krycí schopnost barev

Dobrý den, mám dotaz ohledně barvy MAGICOLOR - NA TEXTIL - ZA STUDENA - TIE-DYE, jaká je její krycí schopnost? Dá například aplikovat červená barva na tmavě šedou látku? Děkuji za odpověď S pozdravem Zuzana H. Při barvení textilu nelze dost..

Nebezpečí pro vanu a umyvadlo

Nebezpečí pro vanu a umyvadlo

Při barvení papírových ruliček neobarví barvičky i vanu ? Ruličky barvím v misce, kterou mám položenou ve vaně a občas to trošku zacákám okolo. Nerada bych si obarvila i vanu. S pozdravem Hedvika D. Barvy jsou na vodní bázi a lze je z hl..

Obarvení dětského lehátka

Obarvení dětského lehátka

Dobrý den, mám dětské růžové lehátko, které bych chtěla obarvit na tyrkysovou, myslíte si, že je to možné? Nevím, o jaký se jedná materiál, ale jediné co výrobce uvádí na pracích symbolech a jediné co není přeškrtnuté je ruční praní. Ja..

Obarvení kočárku barvami za studena

Obarvení kočárku barvami za studena

Dobrý den, mám koupený použitý kočárek a látka na něm je vyšisovaná. Nelze jí odepnout. Musim jí nabarvit na konstrukci kočárku (jedná se o korbičku se stříškou). Usoudila jsem, že bych mohla použít barvu magicolor barvení za studena. Alice.KPo konzu..

Rozlepení ruliček

Rozlepení ruliček

Při barvení papírových ruliček barvou MAGICOLOR KONCENTRÁT nebo SUPERKONCENTRÁT mohu sušit ruličky přeskládané přes sebe? Nedojde k jejich slepení? Petra P. Ruličky se při sušení mohou bez problému dotýkat. Nedochází ke slepení...

Fixace barev

Fixace barev

Líbí se mi, že je manipulace s barvami na textil je tak jednoduchá, ale těžko se věří tomu, že nepotřebují žádnou fixaci - jak je to možné? Jana D. Naše barvy opravdu fixaci nepotřebují, byť se to může zdát neuvěřitelné. Receptury našich..

Jednobarevné barvení

Jednobarevné barvení

Je možné barvama na textil obarvit jednobarevně starší džíny? S pozdravem Michaela Š. Barvy za studena nejsou primárně určeny na celoplošné barvení, ale spíše k tvorbě barevných přechodů, vícebarevné batiky apod... Nicméně dle našich ..

Zobrazuji 1 až 10 z 10 (celkem stran 1)