Dodací podmínky a dopravné

Dodací podmínky a dopravné 


Česká pošta - Balík Do ruky


Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin po celé ČR od potvrzení odeslání objednávky, v den doručování budete informováni SMS zprávou. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i papírovou výzvou.

Může se stát, že budete potřebovat změnit nebo upravit den doručení nebo ukládací poštu. V průběhu doručování si můžete změnit termín a způsob doručení na adrese: www.ceskaposta.cz/zmenadispozice.
Po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete změnit následující:


  • dodání zásilky dopolední pochůzkou
  • uložení na poště bez pokusu o doručení
  • uložení na jiné ukládací poště
  • posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.


Pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslán zpět.


Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč bez DPH


balík o hmotnosti do 30 kg175.-
Česká pošta - Balík Na poštu


Česká pošta doručí vaší zásilku do 24 hodin od potvrzení odeslání vaší objednávky na jednu z 2600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete při dokončení objednávky. Vyzvednete si ji, kdy se to hodí Vám. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude balík čekat. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny.


Pokud si balík nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslán zpět.


Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč bez DPH


balík o hmotnosti do 30 kg175.-
Zásilková společnost PPL


Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky.


Naše zásilky jsou posílány vždy  způsobem dodání a to jako dodání na firemní adresu. Při tomto způsobu dodání Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.


Hmotnost zásilky je vždy vypočítána a zobrazena v košíku při objednávce.


Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč bez DPH
balík o hmotnosti do 1kg

90.08.-

balík o hmotnosti do 5kg

94.21.-

balík o hmotnosti do 30kg

104.13.-
Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej v potvrzení o odeslání zásilky, v sekci Faktury i ve svém e-mailu) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na stránkách PPL
Doběrečné


Pokud budete balík platit při převzetí dobírkou, je nutné připočítat doběrečnou částku 49.58 Kč bez DPHDoprava zdarma


Koncový zákazník, který nakoupí nad 1500 Kč s DPH a zaplatí převodem na účet nebo kartou má nárok na dopravu zdarma. V případě že zákazník využije dopravu zdarma, bude zásilka odeslána přes přepravce dle uvážení.